a neon signage with two person behind
Genel

Korku Düzencilerinin Halkları Virüsle Hizaya Sokma Çalışmaları

Bu gezegen pek çok kez  şimdi içinden geçtiğimiz zamandaki gibi salgın hastalıklara maruz kaldı. Dünya halklarından  yüzlerce insan yaşamanı yitirdi. Mevcut düzenin savaşı yetmeyince birileri bir virüs icat ediveriyor .İnternette, bu gezegende yaşanan salgın takvimi ile ilgili bir habere rast geldim .  Nedense bir tarihden sonra  yüzyıl ara ile hep  Çin’den çıkmış, bu tür salgınlar. Birileri bizi kafalıyor. Her yüzyılda bir nesil kırdırılmış. Dünya üzerinde kendilerini halkların üzerinde gören o kadar hasta kafalı gruplar var ki,  bütün dünyayı ve bütün dünya halklarını kendine hedef seçmiş öyle görünüyor. Yok Çinli’ler yarasa yemiş, yok efendim pazarlarında çok yabani hayvanlar varmış, inandırıcı bir yalan gibi durmuyor. Kendini dünya halklarının ve  dünya devletlerinin üzerinde gören bir avuç insan dünyaya kan ağlatıyor, bizleri  bir virüsle nasılda evlere tıktılar. Artık marketlere gitmeyin, işe gitmeyin, arkadaşınıza gitmeyin , annnenize ,babanıza gitmeyin, çocuğunuzu sevmeyin diyorlar, korku imparatorları iş başında, dünyada can almaya devam ediyorlar. Allah’a kafa tutmak yaptıkları, açıkça diyorlar ki “ ben senin hür yarattığın insanı köleleştiririm, ona verdiğin aklı kullandırmam, korku ile bütün dünya halklarına  diz çöktürürüm ötesi verdiğin canı da ben alırım, daha önce nasıl  kölelik sistemlerimi , diz çöktürdüysem onları nesilden nesile, kendi zenginliğime köle kıldıysam,  kanını canını emip onları korkutarak kurguladığım sistemede razı ederim. ” diyorlar. Vahşi kapitalizmin  nefesinin tükendiği bu yüzyılda şimdi dijital köleliğe geçişe hazırlıyorlar halkları, zincirleri biraz daha daraltmak, onları iyice düşünemez hale getirmek, kendi istediklerini yapmaya zorlamak için, insanları çiplemek beğenmediklerini de bir düğme ile imha edebilmek için. Şimdi uyanma zamanı, virüsden korkarak bütün zincirleri bu alt akılın eline verirsek gelecek nesillerin hiç şansı olmaz. Biz korktuğumuz yerden doğrulacağız başlarımızı kaldıracağız yenilmez  yüreklerimizle haykıracağız yüzlerine. Geçecek elbet bu ölümler. Her teknolojiyi kabul etmek zorunda değiliz, değilsiniz. Teknoloji bize köle olacak, biz ona değil. Korku tünelinden çıkarak başlayacağız ,başaracağız. Ben buna inanıyorum, yarın sen inanacaksın, diğer gün milyonlar, bizi dijital köleleri haline getirmek isteyenler bizim önümüzde eğilsin çünkü biz dünya halkıyız. Bir avuç asalaktan daha çoğuz daha asaletli ve daha üretkeniz. Ellerinden paralarını alsan bir şeyleri kalmaz o çok övündükleri alt akılları bile. Halkları korkutacaklar, devletleri sindiriecekler tek kölelik devleti kuracaklar güya.

        Bizleri  öldürerek, ölümle korkutarak, dünyayı açık hava hapishanesine  çevirerek bizi ikna edeceklerini sanıyorlar. Biz bu kadar zavallı mıyız? Her ürettikleri  virüse de ilginç adlar veriyorlar çünkü her icat ettikleri virüs onların tanrıları.  Aylardır  bütün , korona korana, dedirte dedirte, Allah’ın adını anmaz hale getirdiler. Bu korku imparatorlarının tek silahı korkutmaktır. Biz zaten ölümlü olduğumuzu biliyoruz da kendileri ölümlü olduklarını unutuyorlar.  Dünya halklarında bir jenerasyonun diğer jenerasyonun yaşadığından haber yok.  Peki bu sürekliliği sağlayan zihniyet veya alt akıl (üst akıl bana göre iyiliğe çalışır) yani şeytani akılın bu halklara kini  nedendir, hepimizin boynuna geçirdikleri  zincir çok mu uzundur ki birde kısa yaşamlarımızı elimizden almak istiyorlar, o kadar çok analist dinledim ki hep onlar böyle yapacaklar, şöyle yapacaklar, biz kurbanız onların hatta kobay fareleri, tavşanları gibi bir şeyiz, bizim aklımız yok, gücümüz yok, onlar bizi hurra o yöne  sevk edecekler biz hemen tuzağa düşeceğiz, bu yana sevk edecekler tuzağa düşeceğiz. İyi de bu dünyanın bu alt aklı ile mücadele edecek bir insani aklı yok mu ?  Ne  yani  asırlardır bir üst akıl oluşturmadan  yiyip içip üreyip göçtük mü? Eğer bunu yaptıksa milyarlarca insan başımıza gelen her tür kötülüğü hak etmişiz. Çünkü Allah ‘ın verdiği aklı hiç kullanmayı akıl etmemişiz. Bize neyi düşündürmek istedilerse onu düşünmüşüz. Bize sömürü sistemlerini  kurmuşlar artık yeni sömürü düzenimiz bu  böyle yaşayacaksınız demişler hayat böyle deyip günlük yaşam savaşında kaybolmuşuz

    Aç ve açık da kalma  korkularını sürekli sıcakta tutarak , hiç göz açtırmamışlar düşünmememiz için servetlerini harcamışlar, bozuk düzenlerini başlarına yıkmayalım diye bizi her türlü argümanlarla uyutmuşlar, uyutanlar suçlu da uyuyanlar suçsuz mu? şuanda olduğu gibi bizi yine kurguladıkları yeni bir sisteme mecbur etmeye çalışıyorlar, yani kurguladıkları dijital sisteme razı olmamızı istiyorlar. kuzu kuzu kabul etmişiz. Bu alt akıla karşı üst akıl oluşturmadık ise, kuklacıların elinde maymuna döndürülmüş isek suçlu  sistemli bir şekilde  şeytani aklını kullanıp bizi köleleştirenler mi biz miyiz? Belki de dünya halklarının birleşme,   az mahiyetteki kötü insan güruhuna bir had bildirme zamanı gelmiştir. Ey halklar birleşin. Kötülüğe karşı birleşin. Sevgide birleşin. Kuklacının kuklasını kırmak için birleşin. Hepiniz gördünüz dünya küçük bir köy aslında. Sen dünyanın bir yerinde hasta isen bende burada hastayım.Sen dünyanın herhangi birinde vatınından evinden atılmış, zenginlerinin savaşının mağduru isen bende heran olabilirim.  Hangi dili konuştuğun, hangi ırktan olduğun, hangi ülkede yaşadığın önemli değil gördüğün gibi. Çünkü bunlar vatansızdır .Bu gün seni bana öldürtür yarın seni bana. Gördün mü  düşman bir, düşman bu şeytani akıl. Bir üst akıl kuralım mı ? Hatta üstün üstü bir akıl kurabiliriz. Dünya kaynakları çok, bu hırsız, kibirli,  aç gözlü dünyanın şeytanileri  olmazsa hepimize yeter. Bizi bize, düşman yapan da bu alt akıldır. Bizi birleştirecek tek güç var ne biliyor musun ?  Cesaret, sevgi, güven, ortak düşmanı görecek  kadar farkına varabilmek. Belki bu virüs farkındalığımızı getirir bize. O zaman anlarız ki  kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur, Dünya insanları; kendini üstün gören alt aklın, oyuncakları haline geldiğimizin farkına var. Sen farkına var ortak düşmanın .Bak  gör; dünya nasıl güzel bir yer olacak.

     Bu virüs de geçer gider, daha öncekiler gibi, kanlarımızı canlarımızı alarak gider , kalbimizi deşerek gider ,soluğumuzu keserek gider  ama bilin ki biz virüs den çok güçlüyüz korkuya ve paniğe kapılmadığımız sürece. Birbirimize yardım ettiğimiz sürece, birbirimize kol kanat gerdiğimiz sürece. Biz bunları yapacak olursak korku imparatorları bu dünyada iş yapamaz hale gelir.

Yazdıklarım hayal gibi dursa da olmayacak şey değil , sadece bir ana bakar halkların uyanması. O an geldiği zaman bütün korku zincirleri kırılır, üzerimizde kurguladıkları her kötülük çöker. Ben buna inanıyorum. Sizde inanın. Çünkü bu zor zamanlarda  güzel hayaller, sağlam inançlar, insanı güçlü kılar, amaçlar hayata bağlar, bizler özgür ruhlarız. Özgürlüğü  canlarının istediği şekilde verecekleri yaratılmışlar değiliz. Canları istediklerinde canlarımızı alma özgürlüğünü  o  alt aklın, dünyanın efendilerinin (Bana göre şeytanları) ellerinden almalıyız.

Korkmayın, biz dünya halkları olarak çok kötü günler gördük hepsini atlattık. Diğerlerini atlatırken  her kötülükten sonra daha çok köleleştirildik , zincirlendik. Akıllarımız zincirlendi, fikirlerimiz zincirlendi. Şimdi yine bizlere karşı aynı suçları işliyorlar biz önceki nesillerden değiliz. Biz değiştirmeye geldik bütün  kötülüğü, haydi kalk ayağa, göreceksin bir virüs yıkamayacak seni. Dünya üzerinde bu suçlar işlenirken, aklımızı kullanalım, korkuttukları gibi korkmayalım. İnsanı köleleştirmenin en basit yolu korkutmaktır.  Daha çok ölmeyelim diye, zincirlerimizi iyice sıkamasınlar diye  korkuya dur demeliyiz.

Haydi kullan Allah’ın sana verdiği aklı..

Sevdiğim bir yazarın güzel bir sözü ile bitireyim makalemi : ”Hakk  katında su gibi sevilesiniz “ M.Kaya

1 Comment

  • Reply
    kulmehmet
    Aralık 13, 2020 at 12:02 pm

    Allah razı olsun kardeşim,Rabbim düzenlerini bir başına geçirir darmadağınık eder soluksuz bırakır,Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste hemde bir nefeste böğürte böğürte,inşallah Mutlak güç ve kudret sahibi Rabbime havale ettim onları selamlarımla.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: