symmetrical photography of clouds covered blue sky
Yazılar

RÜYALARI ANLAMAK

Derinliğimizin farkına varabilirsek,rüyalarımızı anlamlandırılabilir. Bu anlamlandırma piyasada satılan rüya tabirleri kitapları ile yapılamaz.Rüyanın her insana özel bir dili vardır, Rüya tabirlerindeki gibi nesneleri anlam yükleyerek kişilere yorumlar yapmak yanlıştır.Rüyalara bilinçaltımızın bizle,konuşmasıdır.Rüya yorumu yapmaya çalışan kişiler bu konuda çok dikkatli olmalıdır.Rüya dilini herkes anlayamaz ve yorumlayamaz.Etrafta derin bir yorumcu aramamızada gerek yoktur. Rüyayı gören kişi, verilen mesajı kendisi bilir zaten. Mesaj veren rüyalarla, diger rüyaları karıştırmamak lazım. her rüya bir anlam taşımaz. Mesaj veren rüyalar, hayatlarımızın dönemeç noktalarında, önemli kararlarımızda, görülürler.

Büyük bir hata yapmaya çalışan bir kişiye, mesaj veren bir rüya tarafından hatanın sonuçlarını kendi dili ile anlatabilir. Bazen mutluluklarımızdada haberci rüyalar görebiliriz.

Anlamak ve hissetmek ne kadar farkldır birbirinden. Rüyalarımızın mesajını hissederiz, iyi rüya görmüşsek içimizde bir huzur olur, bir mutluluk olur, sanki melekler bize ” iyi gidiyosun”demek istemiştir.Kötü rüya gördüğümüzde ise, içimiz sıkılır, daralırız. anlamasakda sıkıntı duyarız.

Fakat anlam yükleyemeyiz. görmezden bilmezden gelmeye , unutmaya çalışırız rüyamızın mesajını. söylediğim gibi her insan gördüğü rüyanın mesajını kendi bilir, derin bir yorumcu aramaya gerek yoktur.

Beğenebileceğiniz Benzer Yazılar…

Yorum Bulunmuyor, İlk Yorumu Siz Yapın

    Leave a Reply